Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie wrzucićc system zgłoszeń


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy mógł by mi ktoś powiedzieć gdzie trzeba wrzucić (do jakiego folderu) pliki w ftp, by System Zgłoszeń działał na stronce?

Chodzi mi o ten system:

http://www.mpcforum.pl/topic/293585-tutdownload-system-zgloszen-by-kaszankapl/

 

Wiem że tam pisze że do dowolnego katalogu www ale ja mam hosting cba.pl i tam nie ma takiego folderu jak www :(

 

Bardzo proszę o pomoc!

Daję Like ;p

Pomogłem? Daj Like

:)

Opublikowano

Wrzucasz do obojętnie jakiego folderu, możesz stworzyć nowy o nazwie na przykład zgloszenia i tak wrzucić ten system zgłoszeń.

Będzie się on wtedy otwierał, gdy wpiszesz

www.adresstrony.cba.pl/zgloszenia

Opublikowano

Jak zalogujesz się do FTP to bezpośrednio do tego katalogu, w którym się znajdujesz.

 

Jeśli chcesz pod subdomeną stwórz po prostu folder w FTP i tam wrzuć pliki ze systemu zgłoszeń.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Jak tak robię to pisze: Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /var/www/virtual/mounds.cba.pl/forum.mounds.cba.pl/support/index.php on line 29

Pomogłem? Daj Like

:)

Opublikowano

Błąd w pliku index.php w 29 linii.

Wklej kod index.php z tego supportu, z tego co chcesz wrzucić, bądź sam popraw jeśli wiesz jaki błąd.

Kod dodaj w znacznikach code

Opublikowano

Sprawdziłam właśnie u siebie, jak to działa i czy wszystko jest poprawne.

Linijka 29 jest poprawna:

$mailfrom = isset($_POST['email']) ? $_POST['email'] : $mailto;

 

Podejrzewam, że źle to robisz i źle wrzucasz.

Wrzuć do public_html bezpośrednio.

Adres powinien być mniej więcej taki: www.adresstrony.cba.pl/support

 

Gdzie "support" to nazwa twojego folderu. Do tego folderu wrzucasz te all pliki.

 

Jak nadal nie będzie działało, to zobacz czy total comander, czy czego tam używasz nie ma zaznaczonej opcji zmieniania liter.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...